Tytuł: Bezśmiertelność

O autorze: Siristru (Michał Dłużak)

Wersja pdf:

view source

print

Wersja scribd:

AN.01.600 … AN.01.611

Amatavaggo

Zbiór "Bezśmiertelność"

Tłumaczenie: Siristru

alternatywne tłumaczenie:


600. O mnisi, ci, którzy nie doświadczają uważności ciała,1 nie doświadczają bezśmiertelności a ci, którzy doświadczają uważności ciała, doświadczają bezśmiertelności.

601. O mnisi, ci, którzy nie doświadczali uważności ciała nie doświadczali bezśmiertelności, a ci, którzy doświadczali uważności ciała, doświadczali bezśmiertelności.

602. O mnisi, ci, którzy zaniedbali uważność ciała, zaniedbali bezśmiertelność, a ci, którzy nie zaniedbali uważności ciała nie zaniedbali bezśmiertelności.

603. O mnisi, ci, którzy nie mają uważności ciała, nie mają bezśmiertelności, a ci, którzy mają uważność ciała, mają bezśmiertelność.

604. O mnisi, ci, którzy nie dbają o uważność ciała, nie dbają o bezśmiertelność, a ci, którzy dbają o uważność ciała, dbaja o bezśmiertelność.

605. O mnisi, ci, którzy zapomnieli uważności ciała, zapomnieli bezśmiertelności, a ci, którzy nie zapomnieli uważności ciała, nie zapomnieli bezśmiertelności.

606. O mnisi, ci, którzy nie praktykują uważności ciała, nie praktykują bezśmiertelności, a ci, którzy praktykują uważność ciała, praktykują bezśmiertelność.

607. O mnisi, ci, którzy nie praktykowali uważności ciała, nie praktykowali bezśmiertelność, a ci, którzy praktykowali uważność ciała, praktykowali bezśmiertelność.

608. O mnisi, ci, którzy nie czynili zbyt wiele dla uważności ciała, nie czynili zbyt wiele dla bezśmiertelności, a ci, którzy czynili wiele dla uważności ciała, czynili wiele dla bezśmiertelności.

609. O mnisi, ci, którzy nie znają głęboko wiedzy o uważności ciała, nie znają głęboko wiedzy o bezśmiertelności, a ci, którzy znają głęboko wiedzę o uważności ciała, znaja głęboko wiedzę o bezśmiertelności.

610. O mnisi, ci, którzy nie znają prawdziwie uważności ciała, nie znaja prawdziwie bezśmiertelności, a ci, którzy znaja prawdziwie uważność ciała, znają prawdziwie bezśmiertelność.

611. O mnisi, ci, którzy nie zrealizowali uważności ciała, nie zrealizowali bezśmiertelności, a ci, którzy zrealizowali uważność ciała, zrealizowali bezśmiertelność.

gnu.svg.png

Chcąc wykorzystać część lub całość tego dzieła, należy używać licencji GFDL:

Udziela się zgody na kopiowanie, dystrybucję lub/i modyfikację tego tekstu na warunkach licencji GNU Free Documentation License w wersji 1.2 lub nowszej, opublikowanej przez Free Software Foundation.


cc.png

Można także użyć następującej licencji Creative Commons:
Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 3.0


sasana_banerros.jpg


Oryginał można znaleźć na tej stronie: http://www.tipitaka.org/romn/cscd/s0401m.mul0.xml

Redakcja portalu tłumaczeń buddyjskich: http://SASANA.PL/

Tłumaczenie: Siristru (Michał Dłużak)