Nagrody:

W tym dziale proponowane będą nagrody dla najaktywniejszych redaktorów portalu sasana.pl ufundowane przez portal. Nagrody otrzymują osoby, które w szczególny sposób przyczyniają sie do rozwoju portalu, a ich starania widać namacalnie :)))

Na podstawie regulaminu dostępnego tutaj:

http://sasana.wikidot.com/o-nas

§ 3
(…)

6. Nie wyklucza się okazyjnych premii i nagród dla najlepszych redaktorów serwisu. Te mogą być przyznawane przez zarząd serwisu.

Nagrody funduje i przyznaje Zarząd portalu. Nagrody te są zazwyczaj nagrodami ksiażkowymi, lub innymi, nie ma ustalonego czasu co jaki przyznawana bedzie nagroda. Nagrodę Zarząd wysyła pocztą ponosząc koszty wysyłki, oraz oczywiście wartość nagrody :))

Wcześniej zarząd będzie kontaktował się ze zwycięzca nagrody w sprawie adresu pocztowego oraz ewentualnej zmiany nagrody i innych szczegółów technicznych.

Nagrodę za wskazaniem otrzymał program ZEN-in-prison:

354.jpg

Budda

Helmut Uhlig

Wydawnictwo: PIW
Warszawa 2002, s. 276, oprawa twarda,
tłumaczenie: Andrzej Guzek

Historię życia Buddy opowiada się i rozpowszechnia w wielu krajach świata, zarówno na Wschodzie jak i na Zachodzie. Legenda Buddy posiada wiele wersji i odmian, a jego nauka, początkowo przekazywana ustnie przez mnichów z pokolenia na pokolenie, tłumaczona z języka palijskiego i sanskrytu wiele innych języków świata, jest przedmiotem komentarzy zawartych w tysiącach książek. Po cóż jeszcze jedna książka o Buddzie? Jego życie zbadano przecież i przedstawiono już wielokrotnie. Jego nauki publikowano. Powód jest jeden - w ostatnich dziesięcioleciach Budda znajduje coraz więcej zwolenników, zwłaszcza w Europie.

Nagrodę "Tybetańska joga snu i śnienia" otrzymał Moktak.

356214i.jpg

Tybetańska joga snu i śnienia

Tenzin Wangyal Rinpocze

Poznań 2005 , wydanie III
309 str., okładka twarda

Człowiek śpi codziennie. Dlaczego nie robić tego świadomie, tak by sen miał na nas korzystny wpływ?

Tybetańska joga snu i śnienia zawiera dokładnie instrukcje pokazujące, jak za dnia wpłynąć na jakość snu i sprawić, żeby stał się on jeszcze jednym elementem prowadzącym do wyzwolenia. Europejczycy nie doceniają potęgi snu, nie wiedzą, że drzemie w nim moc, która potrafi odmienić życie. Książka zainteresuje każdego, szczególnie zaś tych, którzy lubią śnić.